Yücel Erdi: “Bizim işimiz altyapı”  

Altyapı antrenörlerinden İbrahim Ekitaş, başarı için takımlarında herkesin üzerine düşeni yaptığını belirterek, “Bizim işimiz altyapı” dedi.

Haber: Yılmaz Aktepe

İstanbul 2.Amatör Lig kulüplerinden Küçükçekmece İnönü Gençlik Spor Kulübü, bölgesindeki gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarıp spor sahalarına çekebilmek adına büyük bir mücadele veriyor.

Altyapı antrenörlerinden İbrahim Ekitaş, başarı için takımlarında herkesin üzerine düşeni yaptığını belirterek, “Bizim işimiz altyapı” dedi.

Alt yapılarda tüm kategorilerde lige katılıp yüzlerce futbolcu ordusuna en iyi şekilde hizmet ettiklerini belirten Ekitaş, “Kulüp Başkanımız Yücel Erdi ve yöneticilerimizle birlikte takımımızı ayakta tutabilmek adına büyük bir mücadele vermekteyiz. Yolumuza kararlı adımlarla devam ediyoruz” diye konuştu.

Takımlarında yetenekli futbolcuların olduğunu dile getiren İbrahim Ekitaş, “Bu gençlere sahip çıkıldığı takdirde, Kulübümüze ve Türk futboluna uzun yıllar hizmet edeceklerine canı gönülden inanıyorum. Disiplinin olmadığı yerde asla başarının olmayacağını çok iyi bilmekteyiz. Takım olarak disipline büyük bir önem vermekteyiz” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanı Yücel Erdi, son yıllarda altyapıya verdikleri büyük bir önemle herkesin takdirini kazandıklarını belirterek, “Bizim işimiz altyapı” dedi.

Kendilerine ait tesislerde dur-durak bilmeden antrenmanların devam ettiğini bildiren Başkan Yücel Erdi, “Hem başarılı oluyoruz. Hem gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarıp spor sahalarına çekiyoruz. Hem de Küçükçekmece ve Türk futboluna yetenekli isimler kazandırıyoruz. Kulüp olarak gururlu ve mutluyuz” diye konuştu.

Yücel Erdi, kulüp olarak her platformda gençlerin yanında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.