DOLAR 32,2431
EURO 34,9050
ALTIN 2.419,11
BIST 10.479,16
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Açık
İstanbul
26°C
Açık
Per 27°C
Cum 28°C
Cts 29°C
Paz 31°C

Yıldızlar Şampiyonluk için kıyasıya yarıştı

17.04.2015
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı,  Spor Genel Müdürlüğü, Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm İl Temsilciliğince düzenlenen Okullar Yıldızlar Puanlı Atletizm Şampiyonası bugün 16 Nisan 2015 Perşembe günü ENKA Spor kompleksinde yapılan yarışmalarla başladı.

İlk gün yapılan yarışmalarda ilk 5 sıraya giren takımlarla ilk 4 sıraya giren ferdi sporcular sıralaması şöyle oldu:

 

KIZLAR:

TAKIM SIRALAMASI:

1-Paşabahçe OO. Dr. 312 puan

2-Selçuk Ecza 50. Yıl OO. Dr. 228 puan.

3-Söğütlüçeşme OO. Dr. 227 puan.

4-Mevlana OO. Dr. 222 puan.

5-Namık kemal OO. Dr. 183 puan

 

100 METRE:

1- Melise Şimşek: Dumlupınar OO. Dr. 13.58

2- Rüyanur Tokaç: Paşabahçe OO. Dr.13.60

3-Başak Durmuş: Ata OO. Dr. 1387

 

300 METRE:

1- Melise Şimşek: Dumlupınar OO. Dr. 43.96

2-Zehra Erhan: Mevlana OO. Dr. 44.19

3- Songül Erbek: Selçuk Ecza 50. Yıl OO. Dr. 44.87

 

800 METRE:

1- Bahar Karaloğlu: Paşabahçe OO. Dr.2.24.88

2-Ezgi Kaya: Namık Kemal OO. Dr. 2.26.37

3- Songül Erbek: Selçuk Ecza 50. Yıl OO. Dr. 2.26.63

 

GÜLLE ATMA:

1- Şevval Özkaya: Söğütlüçeşme OO. Dr. 8.73

2-Özge Tekin:Paşabahçe OO. Dr. 8.37

3- Buse Nur Şengül: Fatih OO. Dr. 7.67

 

ERKEKLER:

TAKIM SIRALAMASI:

1-Mevlana OO. Dr. 215 puan.

2-Orhangazi OO. Dr.214 puan.

3-İbrahim Koçaslan OO. Dr.196 puan.

4-Dr. Hulusi Behçet OO. Dr.193 puan.

5-TED İstanbul Koleji Dr. 192 puan

 

100 METRE:

1-Fatih Hutuğlu: MEV. OO. Dr. 12.01

2-Emirhan Ekinci: İsmail Tarman OO. Dr. 12.30

3-Murat hüseyi Bulut: İbrahim koçaslan OO. Dr. 12.32

 

300 METRE:

1- Osman Mercimek: Yenibosna OO. Dr. 41.56

2- Esat Danış: TED İstanbul Koleji: Dr. 41.74

3- Serdar Erdoğan: Bahçeşehir Boğazköy OO. Dr. 42.37

 

800 METRE:

1- Mazlum Şahin: Dr. hulusi Behçet OO. Dr.2.12.21

2-Onur anbarcı: Söğütlüçeşme OO. Dr. 2.14.28

3-Selim yetkin: Mevlana OO. Dr. 2.16.00

 

DİSK ATMA:

1- Atakan Karahan: Şehit Öğretmen Ahmet Onay OO. Dr. 25.86

2-Mustafa Aycan: Namık Kemal OO. Dr. 24.80

3-Mustafa Niyazi Işık: Söğütlüçeşme OO. Dr. 24.64

 

YÜKSEK ATLAMA:

1-berat Arıcı: Orhangazi OO. Dr. 1.59

2-Atila Can Ayman: TED İstanbul Koleji. Dr. 1.56

3-Ramazan Akkepenek: Mevlana OO. Dr. 1.50

 

ÜÇADIM ATLAMA:

1-Ramazan Timur: Soğuksu OO. Dr. 11.05

2-Erhan Uygur: Mevlana OO. Dr.10.99

3-Remzi Onat Onbaşılar: Orhangazi OO. Dr. 10.85

DSC_5182

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.