DOLAR 32,5081
EURO 34,5951
ALTIN 2.490,16
BIST 9.548,09
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Az Bulutlu
İstanbul
24°C
Az Bulutlu
Çar 20°C
Per 18°C
Cum 16°C
Cts 18°C

Masa Tenisi Teşvik Müsabakaları sona erdi

Masa Tenisi Teşvik Müsabakaları sona erdi
11.02.2016
A+
A-

 

Masa Tenisi Federasyonu Adana İl Temsilciliği’nin faaliyet programında yer alan “Büyük Bayan ve Erkekler Masa Tenisi Teşvik Müsabakaları” sona erdi.

  Masa Tenisi Federasyonu Adana İl Temsilcisi Dr. Ömer Taşkıran, 5 Ocak Fatih Terim Stadı bünyesinde bulunan Masa Tenisi Salonu’nda yapılan turnuvanın ferdi ve takım olarak gerçekleştiğini,  turnuvanın zevkli ve çekişmeli geçtiğini, yeni yetenekler kazanıldığını söyledi.

Türkiye genelinde olduğu gibi, Adana’da da masa tenisinde önemli başarılar elde edildiğini, geçtiğimiz günlerde 6 sporcunun milli takım hazırlık kampına davet edildiğini belirten Taşkıran, malzeme, tesis gibi konularda her zaman desteklerini gördüğü Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a, salon görevlilerine, sporcu, hakem, antrenör ve sporcu velilerine teşekkür etti.

Bu arada, dereceye giren sporculara kupa e madalyalarını, Masa Tenisi Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ömer Taşkıran, yardımcısı Ali Türemiş, eski sporculardan Salih Bilgin, İl Hakem Kurulu Üyesi  Ertuğrul Şimşek ve diğer yöneticiler verdiler.

-KİMLER DERECEYE GİRDİ?-

Müsabakalar sonunda ferdi ve takım halinde dereceye giren sporcuların isimleri şöyle:

 Bayan Takımlar:

  1. Sarıçam Belediyesi (A), 2. Gençlikspor, 3. Sarıçam Belediyesi (B)

 Erkek Takımlar:

  1. DSİ Spor, 2. Karataş Turizm Spor Kulübü, 3. Gençlikspor  (B)

Tek Bayanlar:

  1. Çağla Yağmur Konur, 2. Fatma Aykutluğ, 3. Aybüke Öner, 3. Aleyna Sakın

Tek Erkekler:

  1. Salih Bilgin  2. Kenan Keleş   3. Erdinç Halbutoğulları  3. Ahmet Kurt

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.