İstanbul 27°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
27°C
Hafif Yağmurlu
Cum
28°C
Cts
31°C
Paz
32°C
Pts
30°C
Küçükçekmece Bayan Voleybol takımı, 2020-2021 Sezonu için düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi.
Haber: Yılmaz Aktepe
2020-2021 Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi’nde şampiyonluk hedefiyle yola çıkan ve bu doğrultuda transferlerini büyük oranda gerçekleştiren Küçükçekmece Voleybol kulübü, yeni sezonu açtı. Yeni sezon öncesi takımın birbiriyle tanışması için yemekli toplantı düzenlendi. Yemekli düzenlenen programa kulüp Başkanı Serdar Tank,Antrenör Murat Bahri Alarsalan, teknik heyet ve oyuncular katıldı.
Voleybol takımının sporcu, teknik ekip ve idari çalışanları i gerçekleştirilen koronavirüs (Kovid-19) testlerinin ardından gerekli izolasyon tedbirleri alarak 2020-2021 Sezonu için çalışmalara başladı.