İstanbul 28°C
Az Bulutlu
İstanbul
28°C
Az Bulutlu
Cts
32°C
Paz
32°C
Pts
29°C
Sal
29°C
Arnavutluk’un başkenti Tiran’da son gün yapılan karma takımlar müsabakasında Bosna Hersek ile finalde karşılaşan judocularımız gümüş madalyanın sahibi oldu.
Büyükler Balkan Şampiyonası’nda karma takımlar müsabakalarında finalde Borms Hersek ile karşılaşan judocularımız gümüş madalya da kaldı.
Arnavutluk’un başkenti Tiran’da iki gün süren Balkan Şampiyonasının son gününde karma takımlar karşılaşmaları yapıldı. Karma müsabakalarında; 57, 73, 70, 90, +70 ve +90 kilolardaki judoculardan oluşan Ay-yıldızlı ekibimiz finalde rakibine 4-2 yenildi be ikincilik kürsüsünde kaldı.