DOLAR 32,3565
EURO 34,4292
ALTIN 2.435,74
BIST 9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
22°C
Parçalı Bulutlu
Paz 23°C
Pts 25°C
Sal 23°C
Çar 20°C

Daçka, Cedevita Zagreb deplasmanında

Daçka, Cedevita Zagreb deplasmanında
02.03.2016
A+
A-

 

Darüşşafaka Doğuş, Turkish Airlines Euroleague Top 16 turunda oynayacağı 9. maçında 3 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Hırvatistan temsilcisi Cedevita Zagreb takımıyla deplasmanda karşılaşacak. Cedevita Zagreb karşısında Top 16 turundaki ilk maçında Volkswagen Arena’da 72-79 mağlup olan Darüşşafaka Doğuş, bu kez rövanşı almak için mücadele edecek.

Rakamlarla Cedevita Zagreb karşılaşmasının önemi

Avrupa Kupalarında 100. maçını geride bırakan Daçka, bugüne kadar 47 galibiyet 53 yenilgi aldı.

Ender Arslan 13 sezonluk Euroleague kariyerinde 234 maça çıktı. 3 maçta daha oynarsa Euroleague tarihinin en çok forma giyen 10 oyuncusu arasına girecek.

Semih Erden 4 blok daha yaparsa Euroleague kariyerinde 100 bloka ulaşacak.

Emir Preldzic 4 asist daha yaparsa Euroleague tarihinde 500 asist yapan 19. oyuncu olacak.

Manuchar Markoishvili 3 top daha çalarsa Euroleague kariyerinde 100 top çalmaya ulaşacak.

Marcus Slaughter 5 top daha çalarsa Euroleague kariyerinde 100 top çalmaya ulaşacak.

Darüşşafaka Doğuş’un Turkish Airlines Euroleague Top 16 Takvimi

  1. hafta 3 Mart Perşembe 20:00 Cedevita Zagreb (D)
  2. hafta 11 Mart Cuma 20:30 Anadolu Efes (Volkswagen Arena)
  3. Hafta 17 Mart Perşembe 20:30 Fenerbahçe (D)
  4. Hafta 24 Mart Perşembe 20:30 Panathinaikos (Volkswagen Arena)
  5. Hafta 31 Mart Perşembe 21:00 Kızılyıldız (D)
  6. Hafta 8 Nisan Cuma Lokomotiv Kuban (Volkswagen Arena)

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.