İstanbul 28°C
Az Bulutlu
İstanbul
28°C
Az Bulutlu
Cts
32°C
Paz
32°C
Pts
29°C
Sal
29°C
Teblice’de yapılan Ümitler Avrupa Kupası’nın ikinci gününde; judokalarımızdan Dilay Tekin, Habibe Afyonlu, Ayten Mediha Yeksan, Merve Topoğlu ve Mine Kalander sıkletlerinde beşinci oldular.
Ümit Milli kadın judokalarımız Çekya’nın Teblice kentinde yapılan Avrupa Kupası’nın son gününde beş beşincilik elde etti. Kadınlar ülke sıralamasında birer altın, gümüş ve bronz madalya ile sıralamada dördüncü oldular. Judokalarımızdan son gün tatamiye çıkan 57 Kg’da Habibe Afyonlu ve Dilay Tekin, 63 Kg’da Ayten Mediha Yeksan, 70 Kg’da Merve Topoğlu ve +70 Kg’da Mine Kalender bronz madalya mücadelelerinde rakiplerine üstünlük sağlayamadı ve beşincilikte kaldılar.