İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Çar
29°C
Bakırköy ilçesi okullar arası sportif müsabakalar kapsamında organize edilen futbol turnuvası başladı.
Turnuva minikler,küçükler,yıldızlar ve gençler kategorilerinde kız ve erkekler olarak oynanacak. Yaklaşık bir buçuk ay devam edecek turnuva tek devreli lig usulü oynanacak.
Bakırköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Metin Albayrak, amacımız Okullar arası futbol turnuvasında ilçedeki okulların kaynaşması, sporcuların birbirini tanıması, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurulmasına katkıda bulunması ve amatör kulüplere altyapı desteği sağlamak olduğunu belirtti.