İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Çar
29°C
PTT 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren turuncu-lacivertli ekib ,transferin son gününde kadrosunu Murak Akın, Orkun Uşak ve Mohamed Bangura ile güçlendirdi.
Langa Tesisleri’nde düzenlenen ve Futbol Şube Sorumlusu Uğur Şener ile Genel Sekreter Hasan Hüseyin Yaşar’ın hazır bulunduğu imza töreninde Murat Akın, Orkun Uşak ve Mohamed Bangura kendilerini turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Kayseri Erciyespor’dan kadrosuna kattığı orta saha oyuncusu Murat Akın 1 yılı opsiyonlu 2.5, Celtic’ten kadrosuna kattığı Sierre Leone’li forvet oyuncusu 2.5 yıllık, Mersin İdmanyurdu’ndan kadrosuna kattığı Orkun Uşak ise 6 aylık sözleşmeye imza attı.