Buradasınız: Home » Voleybol » Voleybolun şampiyonları öğrencilerle buluştu

Voleybolun şampiyonları öğrencilerle buluştu

Voleybolun şampiyonları öğrencilerle buluştu

 

Bilfen Okulları için akademik başarı önemlidir ancak tek başına yeterli değildir.

Öğrencilerinin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da tam donanımlı yetişmesini okul misyonunun önemli bir parçası olarak gören Bilfen Okulları, çatısı altında ilköğretim ve lise kademesinde 1000’in üzerinde lisanslı sporcu bulunmaktadır. Bu sporcular her yıl çeşitli branşlarda okullarını Türkiye Şampiyonaları’nda başarı ile temsil etmektedir.

Öğrencilerine sporun her dalını sevdirmeyi amaçlayan Bilfen Okulları bu kapsamda Türkiye Bayanlar Voleybol Birinci liginde mücadele eden Vakıfbank Spor Kulübü’nden; antrenör Giovenni Guidetti, Amerikalı smaçör Kimberly Hill ve genç libero Gizem Örge’yi öğrencileriyle buluşturdu.

Yıllardır İstanbul ve Türkiye derecelerine adlarını yazdıran Ataşehir Bilfen Yıldız Kız ve Ataşehir Bilfen Küçük Kız Voleybol takımları ile sayısız şampiyonluk kupasını müzesine götüren Vakıfbank Spor Kulübü oyuncuları Ataşehir Kampüsü’nde düzenlenen söyleşide bir araya geldi.

Konuklarını soru yağmuruna tutan öğrenciler, Türkiye liginden İtalya ligine,Türkiye’deki alt yapı takımlarından Amerika’daki okul sporlarına kadar bir çok konuda sordukları sorulara yanıt aradılar.

Voleybolun şampiyonlarını okullarında ağırlamaktan büyük mutluluk duyan Bilfenli öğrenciler, takım oyununun önemini ve başarmak için herkesin üzerine düşenin en iyisini yapması gerekliliğini bir kez daha anladılar.

 

Bizi Takip Edin

0

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com