Buradasınız: Home » Amatörspor » Türkiye ASKF Başkanlar Kurulu Toplantısı gerçekleşti 

Türkiye ASKF Başkanlar Kurulu Toplantısı gerçekleşti 

Türkiye ASKF Başkanlar Kurulu Toplantısı gerçekleşti 

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun 41. Başkanlar Kurulu Toplantısı 5-7 Nisan 2019 tarihlerinde Antalya Belek’te Spor Hizmetleri Genel Müdürü  Mehmet Baykan’ın da katılımı ile yapıldı.

Haber: Hayati Akbaş

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun 41. Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya Belek’te Spor Hizmetleri Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’ın da katılımı ile yapıldı.

Toplantıya, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, Yönetim, Denetim, Disiplin ve Onur Kurulu Üyeleri ile 81 ilin ASKF temsilcileri katılırken Artvin ilini de  temsilen de Başkan Sadettin Dağ toplantıda hazır bulundu.

Genel Sekreter Abdullah Albunar’ın açış konuşması ile toplantı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, aziz şehitlerimiz, amatör spora gönül vermiş ve aramızdan ayrılmış olan değerli spor adamları adına bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Toplantının sunuş konuşmasını yapan TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, Konfederasyonun büyük bir aile olduğunu, ailemizin giderek güçlendiğini ifade etti.

Genel Başkan konuşmasında; “Konfederasyonumuzda ciddi işler yapılıyor. Benim hayalim her ilde arkadaşlarımızın etkili ve yetkili olması ve amatörlerin güçlenmesidir. Geçen hafta yapılan yerel yönetimler seçimlerinde ASKF kökenli bir çok arkadaşımız değişik partilerden Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi seçilmişlerdir. Amatör spora katkı vereceklerine şüphem yoktur. Seçilen tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi.

Düşmez; “Toplantının ve alınan kararların Türk sporuna hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantıya katılan Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan da bir konuşma yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Amatör futbol faaliyetleri ve BAL (Bölgesel Amatör Lig) ve diğer konular hakkında Genel Başkan Vekili Fahrettin Eserdi ve Adnan Ersan ile Genel Başkan Yardımcısı Remzi Ay  bilgilendirme yaptı.

Toplantı ASKF Başkanlarının öneri ve taleplerini içeren konuşmalarının ardından Genel Başkan Ali Düşmez tarafından Konfederasyonumuzda görev yapmış önceki Giresun ASKF Başkanı Mehmet Güngör ile Uşak ASKF Başkanı Yaşar Kasım’a geçmiş hizmetlerinin anısına plaket takdim edildi.

Toplantı Genel Başkanın kapanış konuşması ile son buldu.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com