Buradasınız: Home » Güreş » Süleyman Karadeniz’in hedefi olimpiyat şampiyonluğu  

Süleyman Karadeniz’in hedefi olimpiyat şampiyonluğu  

Süleyman Karadeniz’in hedefi olimpiyat şampiyonluğu   

İtalya’da düzenlenen Avrupa Güreş şampiyonasında altın madalya alan Süleyman Karadeniz hedefini Olimpiyat şampiyonluğu olarak belirledi.

İtalya’da düzenlenen Avrupa Güreş şampiyonasında Altın madalya alan Süleyman Karadeniz hedefini Olimpiyat şampiyonluğu olarak belirledi. 1994 doğumlu milli güreşçimiz, Avrupa şampiyonluğu için son derece mutlu olduğunu belirterek “Avrupa güreş şampiyonasına çok iyi hazırlandım. İtalya’ya geldiğim andan itibaren kendimi şampiyonaya hazır hissetmiştim. Başarılı olacağıma inanıyordum ve altın madalyayı kazandım.” dedi.
HEDEFİM DÜNYA VE OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞU
Avrupa şampiyonluğunun ardından hedefini Dünya ve Olimpiyat şampiyonluğu olarak belirlediğini söyleyen Süleyman Karadeniz “Daha öncede 97 kiloda güreştim. O yüzden bu siklette güreşmek beni çok fazla zorlamayacak. Ama biraz daha kuvvetlenmem gerekiyor” dedi.  Güreşe Denizli Güreş Eğitim Merkezinde başladığını şu anda ise ASKİSPOR adına güreştiğini belirten Süleyman Karadeniz “Benim yetişmemde emeği geçen Zekai Erten, Ayhan Pehlivan  ve Celal Pehlivan hocalarım başta olmak çalıştığım tüm hocalarıma teşekkür ediyorum “ şeklinde konuştu.

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com