Buradasınız: Home » Boks » Samsun’da boks heyecanı sona erdi  

Samsun’da boks heyecanı sona erdi  

Samsun’da boks heyecanı sona erdi   

Boks Federasyonunun  2019 yılı faaliyet programında bulunan 22 Yaş Altı Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası final müsabakalarıyla tamamlandı.

15-20 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsun Atatürk Spor Salonunda düzenlenen müsabakalara 45 ilden 232 Erkek, 83 Kadın sporcu katıldı. Final müsabakaları sonucunda Erkekler ve Kadınlarda 10’ar sıklette madalya dağıtıldı.

Madalya Kazanan Kadın Sporcular:

48 kg

Melek Yamak (Trabzon) Altın Madalya

Gülcihan Karşıgil (Ankara) Gümüş Madalya     

Rabia Topuz (Malatya) Bronz Madalya

Nagihan Akpınar (Erzincan) Bronz Madalya

51 kg

Hamide Yavuz (Samsun) Altın Madalya

Fatma Zehra Kol (Samsun) Gümüş Madalya

Nur Seda Sevinç (Niğde) Bronz Madalya

Rabia Erkan (Rize) Bronz Madalya

54 kg

Rabia Oruçoğlu (Zonguldak) Altın Madalya

Beyza Saraçoğlu (Bursa) Gümüş Madalya

Naile Portakal (Karabük) Bronz Madalya

Tuğçenaz Sürmeneli (Trabzon) Bronz Madalya

57 kg

Esra Yıldız (İstanbul) Altın Madalya

Melisa Yağmur Telli (Samsun) Gümüş Madalya

Mervenur Aslan (Malatya) Bronz Madalya

Merve Karaca (Samsun) Bronz Madalya

60 kg

Gizem En (Bursa) Altın Madalya

Urguya Us (Bursa) Gümüş Madalya

Tuğba Doğan (Çanakkale) Bronz Madalya

Cansu Çakır (İstanbul) Bronz Madalya

64 kg

Ayşenur Yılmaz (Bursa) Altın Madalya

İrem Akın (Eskişehir) Gümüş Madalya

Çağla Aluç (Karabük) Bronz Madalya

Ayşegül Sağır (Trabzon) Bronz Madalya

69 kg

Busenaz Sürmeneli (Trabzon) Altın Madalya

Yasemin Gayır (Tekirdağ) Gümüş Madalya

Gamze Kara (Karabük) Bronz Madalya

Şeymanur Karadağ (Erzurum) Bronz Madalya

75 kg

Esmanur Koç (Ankara) Altın Madalya

Selma Karakoyun (Zonguldak) Gümüş Madalya

Yadigar Karagöz (Bartın) Bronz Madalya

81 kg

Tuğba Öz (Bartın) Altın Madalya

Tuğba Uludağ (Uşak) Gümüş Madalya

+81 kg

Sueda Şahin (Bursa) Altın Madalya

Melike Cacar (Samsun) Gümüş Madalya

Büşra Beyazbal (Adıyaman) Bronz Madalya

İrem Uzun (Samsun) Bronz Madalya

Madalya Kazanan Erkek Sporcular:

46 – 49 kg

Yusuf Yılmaz (Erzurum) Altın Madalya

Mahmut Alican Bayraktar (İstanbul) Gümüş Madalya

Enes Parmaksız (Ankara) Bronz Madalya

Engin Can Şahin (Samsun) Bronz Madalya

52 kg

Emin Erdoğdu (İstanbul) Altın Madalya

Murat Uğurlu (Erzurum) Gümüş Madalya

Ali Rıza Deke (Mersin) Bronz Madalya

Ferhat Uka (İstanbul) Bronz Madalya

56 kg

Batuhan Çiftçi (İstanbul) Altın Madalya

Ali İhsan Alagaş (İstanbul) Gümüş Madalya

Azad Demirhan (Bursa) Bronz Madalya

Cihat Ahmet Bozteke (Osmaniye) Bronz Madalya

60 kg
Furkan Pank (Samsun) Altın Madalya
Ümit Tepeli (İstanbul) Gümüş Madalya

64 kg

Muhammed Gültekin (İstanbul) Altın Madalya

Saba Lomidze (Trabzon) Gümüş Madalya

Umutcan Ataoğlu (Adana) Bronz Madalya

Fatih Bıyıklı (İstanbul) Bronz Madalya

69 KG

Batuhan Giritli (Bursa) Altın Madalya
Yunus Emre Batman (İstanbul) Gümüş Madalya

75 kg

Yusuf Gökçek (İstanbul) Altın Madalya

Yusuf Özdemir (İstanbul) Gümüş Madalya

Abdussamed Doğanay (Ankara) Bronz Madalya

Egemen Başer (Bursa) Bronz Madalya

81 kg

Cemal Osmanoğlu (Bursa) Altın Madalya

Tamer Tok (Samsun) Gümüş Madalya

Turgut Furkan Medetoğlu (İstanbul) Bronz Madalya

Asrın Arslan (İstanbul) Bronz Madalya

91 kg

M.Ali Nihal (İstanbul) Altın Madalya

Mehmet Ali Açıkgöz (Hatay) Gümüş Madalya

Cihandar Enes Alkazak (Erzurum) Bronz Madalya

Hamza Kolay (Şanlıurfa) Bronz Madalya

+91 kg

Deniz Güngör (Manisa) Altın Madalya

Selahattin Kocaoğlu (Ankara) Gümüş Madalya

Mustafa Kuşgözoğlu (Kastamonu) Bronz Madalya

Canberk İstim (Bursa) Bronz Madalya

 

 

1 Paylaşımlar

© 2011 Powered By atokyayinlari.com