Buradasınız: Home » Futbol » İstanbulspor’dan ortak hareket kararı  

İstanbulspor’dan ortak hareket kararı  

İstanbulspor’dan ortak hareket kararı   

Amatör 1.Küme ekiplerinden İstanbulspor Futbol Kulübü futbol  takımı TFF 1.Lig ekiplerinden İstanbulspor AŞ’yle ortak hareket ederek ligde İstanbulspor AŞ’nin altyapıdan vereceği oyuncularla devam etme kararı aldı

Alınan karar doğrultusunda İstanbulspor AŞ’nin sporcu pörtföyüyle lige katılacak olan İstanbulspor Futbol Kulübü’nün yeni sezonda 1.Amatör Kümede mücadele etmeye devam edeceği kaydedildi. Konuyla ilgili olarak İstanbulspor AŞ Kulüp Başkanı Ecmel Sarıalioğlu ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığı, sarı siyahlıların yaklaşık 1 buçuk aydan beri İstanbulspor AŞ’nin altyapıdan  verdiği  oyuncularla sezon hazırlıklarını  sürdürdüğü kaydedildi.

İstanbulspor Futbol Kulübü Divan Kurulu Başkanı Hüsnü Terek önemli olanın İstanbulspor’un adının devam etmesi olduğunu söyledi. Konuyla ilgili olarak gazetemize bir açıklamada bulunan Terek “Önemli olan İstanbulspor’un adının devam etmesi. Diğer arkadaşlarımız da  bize her zaman saygı, sevgi gösteriyorlar Ömer Başkan zamanından beri. Ecmel Sarıalioğlu ile bu saygı ve sevgi bağımız sürmektedir. Önemli olan Türk futboluna hizmetinin sürmesi. İnşallah birlikte devam edeceğiz.” İfadesini kullandı.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com