İstanbul 28°C
Az Bulutlu
İstanbul
28°C
Az Bulutlu
Cts
32°C
Paz
32°C
Pts
29°C
Sal
29°C
İstanbul U-19/2 7.Grupta Küçükçekmece temsilcisi Sefaköy Kartalspor ligin 1.Haftasında kendi sahasında ağırladığı Altınyıldızspor’u farklı skorla mağlup ederek grup şampiyonu oldu.
Haber: Yılmaz Aktepe
Sefaköy Kartal sahasında hafta sonu Sefaköy Kartalspor ile Altınyıldızspor takımları karşı karşıya geldiler.Şerafettin Aranci yönetiminde sahaya mutlak galibiyet için çıkan ev sahibi Sefaköy Kartalspor karşılşama boyunca üstün futbol oynadı ve girdiği gol pozisiyonları gole çevirerek sahadan 8-0 farklı skorla galip ayrıldı ve en yakın takipcisi Mecidiyeköyspora 6 puan fark atarak 31 puanla şampiyon oldu.