İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Çar
29°C
Bakırköy ilçesi okullararası sportif müsabakalar genç erkek futbol müsabakaları oynanan final müsabakası ile sone erdi.
Final müsabakası sonunda Ataköy Anadolu lisesini 2-1 yenen Kartaltepe Mesleki Anadolu Lisesi şampiyon oldu.
Dereceye giren sporculara madalyalarını ilçe kaymakamı Adem Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Metin Albayrak ve okul Müdürleri beraber verdiler.
İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Gençlerin spora olan ilgisi her geçen gün artıyor.Bizde bu ilgiyi doğru tespit ederek doğru faaliyetler yapmaya çalışıyoruz. Ücretsiz spor okullarının yanında okullararası sportif müsabakalar organize ederek gençlerimizin kaynaşmalarına zemin hazırlıyoruz. Turnuvaya katılan tüm sporcularımız tebrik ediyorum dedi.