İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Çar
29°C
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Erkek Masa Tenisi Takımı, Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) Kupası C Grubu 1. etap maçlarını namağlup lider tamamlayıp, adını ikinci tura yazdırdı.
Cebeci Spor Kompleksi’nde İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un ev sahipliğinde iki gün süren grup maçlarında, Portekiz’den GD Toledos, Slovenya’dan NTK Ilirja, Litvanya’dan Montuotojas ve İtalya’dan ASD Marcozzi ekipleri yer aldı.
Gruptaki 4 maçını da kazanan Gencay Menge, Safa Avcı ve Halil Hacı’dan kurulu İstanbul Büyükşehir Belediyespor lider, 3 maçını kazanan İtalyan ekibi ASD Marcozzi ise ikinci sırada yer alarak tur atladı. Diğer ekipler ise organizasyona veda etti.