Buradasınız: Home » BİNİCİLİK » Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi’ne yeni kursiyerler alınıyor

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi’ne yeni kursiyerler alınıyor

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi’ne yeni kursiyerler alınıyor

Yetenekli Jokeyleri yarışçılık sektörüne kazandıran Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi, prestijli bir meslek ve güzel bir gelecek sahibi olmak isteyen gençleri bekliyor.

Apranti Eğitim Merkezi iki yıl süreli ve yatılı olup, bu süre içerisinde kursiyerlerimizin tüm eğitim masrafları, Türkiye Jokey Kulübü tarafından karşılanmaktadır.

Başvuru için gerekli olan şartları taşıyan adaylar, ebeveynleri/vasileri ile birlikte başvuru merkezlerinde “Kursiyer Ön Kayıt Formu” nu doldurarak, gerekli evraklar ile birlikte başvuru merkezlerine teslim edeceklerdir. Ön eleme sonucu uygun bulunan adaylar Ağustos ayı içerisinde yazılı sınav (İlköğretim konularını kapsayan), sözlü sınav (mülakat ve beden eğitimi sınavı) yapılmak üzere velisi/vasisi ile birlikte Apranti Eğitim Merkezi’ne davet edilecektir.

Başvurular; aşağıda isimleri belirtilen başvuru merkezlerine 05 Temmuz – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacak olup, İstanbul Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi’ne hafta içi, diğer başvuru merkezlerine ise haftanın her günü, 09.00 – 17.00 saatleri arasında yapılacaktır.

BAŞVURU MERKEZLERİ


*
Adana Yeşiloba Hipodromu

*Ankara 75. Yıl Hipodromu

*Bursa Osmangazi Hipodromu

*Diyarbakır Hipodromu

*Elazığ Hipodromu

*İstanbul Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi

*İzmir Şirinyer Hipodromu

*Kocaeli Kartepe Hipodromu

*Şanlıurfa Hipodromu

 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN ŞARTLAR

 

İlköğretimin 2.kademesini (ikinci 4 yıllık kısmını) tamamlamış olmak ve/veya 3.kademede (üçüncü 4 yıllık kısımda) öğrenci olmak (2.kademeyi ortaokulu bitirmiş olan adayların kursiyerliklerinin kesinleşmesi halinde, 3.kademeye (açık lise’ye) kayıt yaptırmaları zorunludur.)

Onyedi yaşından gün almamış olmak

Otuzbeş – kırkbeş kg. arasında bulunmak

Boy uzunluğu 130 – 155 cm. arasında olmak

 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

 

Ön Kayıt Formu (Başvuru Merkezlerinden temin edilecektir)

İki adet vesikalık resim (4,5 cm x 6 cm boyutlarında)

Bir adet fotoğraflı nüfus cüzdanı fotokopisi

İlköğretimin 2.kademesini (ikinci 4 yıllık kısmını) tamamlamış olduğuna dair noter onaylı belge ve/veya ortaöğretimde (lise’de) öğrenci olduğuna dair öğrenci belgesinin aslı

 

8 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com