Buradasınız: Home » MOTOSİKLET » Dünya Türkiye’yi izleyecek

Dünya Türkiye’yi izleyecek

Dünya Türkiye’yi izleyecek

MXGP of Turkey organizasyonu kapsamında hazırlanan 1 dakikalık tanıtım filmi, 57 yayıncı kuruluş tarafından canlı ve bant yayınlarla 6 kıtada yaklaşık 3 milyarın üzerinde bir nüfusla buluşacak.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 6-8 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek ve 3 Dünya, 1 Avrupa Şampiyonası’nı kapsayacak MXGP of Turkey organizasyonunun tanımı Türkiye’ye büyük katkı sağlayacak. Afyonkarahisar, Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) organizasyonu kapsamında Dünya Kadınlar Motokros Şampiyonası (MXWomen), Dünya Gençler Motokros Şampiyonası (MX2) ve Avrupa Motokros Şampiyonası (EMX 2T) organizasyonlarına da eş zamanlı olarak ev sahipliği yapacak. Organizasyonun sahibi  Youthstream tarafından yayın hakları aralarında Eurosport, Beinsport, Sport TV, CBS Sports, Fox Sports, RTL ve Motorsport TV gibi popüler spor yayıncıları tarafından 57 ülkede 176 ülkede canlı ve banttan yayınlanacak. Bu yıl organizasyona ev sahibi ülkeler arasına Çin’in de katılmasıyla birlikte Çin’in en büyük spor yayıncılarından Sina Sports’ta yayıncılar arasına eklendi. Geçen yıl 56 yayıncı kuruluş tarafından 1.8 milyar spor severe ulaştırılan organizasyon, bu hafta sonu  Sina Sports’un da eklenmesiyle 3.3 milyarı geçen bir kitleye ulaşacak.

Afyonkarahisar’ın geçen yıl da ev sahipliği yaptığı organizasyon, dünyaca ünlü üreticilerin ve markaların PR çalışmalarının da eklenmesiyle geçen yıl ülkemizin tanıtımına 145 Milyon Euro’luk bir katkı sağlamıştı. Rakamın bu yıl Çin’deki potansiyelle birlikte bu rakımın 200 Milyon Euro’ya yaklaşması bekleniyor.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com