İstanbul 28°C
Az Bulutlu
İstanbul
28°C
Az Bulutlu
Cts
32°C
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Bursaspor, dün karşılaştığı Kups maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Dünkü mağlubiyetten dolayı yeşil-beyazlı futbolcuların morallerinin bozuk olduğu görüldü.
Özlüce Tesisleri’nde Ertuğrul Sağlam nezaretindeki antrenman yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Sağlam antrenman öncesi futbolcuları ile kısa toplantı yaptı. Düz koşu ile başlayan idman, ısınma hareketleri ile devam etti. Antrenmana A-2 takımı ile Balıkesir A-2 takımı hazırlık maçında görev alan Teteh Bangura, Bekir Sevgi, Furkan Soyalp, Ozan Tufan ve Okan Deniz katılmadı.
Yeşil-beyazlı takım, Kups maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenman ile devam edecek.