Buradasınız: Home » Yazarlar » Bu haftaki yazımı yazmakta zorluk çekiyorum!

Bu haftaki yazımı yazmakta zorluk çekiyorum!

Bu haftaki yazımı yazmakta zorluk çekiyorum!

Geçtiğimiz   cuma akşamı Elazığ ve çevre illerde hissedilen 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yakınlarına ve tüm milletimize baş sağlığı diliyorum.

Bu yıl sonuna kadar belki de tek hedefimiz 2020 Olimpiyat seçmeleridir.Seçmeleridir diyorum, çünkü son düzlüğe çıktık. Her an her şey olabilir! Zaten Ocak ayında başlayan Paris Open faklı bir ad altında Haziran ayında yine Paris te sonuçlanacak maratonun mihenk noktası olacaktır.
Bana göre son müsabakada bir takım kontenjanlar olması ve matematiksel hesaplar işin tadını ve önemini kaçırıyor.
Bu hafta sonu yapılan Paris Open cehennem yolunun ilk durağıydı. Resmen bahisler 1/1000 gibi bir seviyede alıcı buldu. İlk 3 de dereceye giren sporcular olimpiyat kotasını doldurmak konusunda bir hayli yol katettiler.
Ülkemizden de Ali Sofuoğlu, Uğur Aktaş, Merve Çoban, Meltem Hocaoğlu, Serap Özçelik Arapoğlu ve Eray Şamdan heybetlerini dolduran sporcular arasında yer alma gurur ve mutluluğunu yaşadılar.
Evet, uzun yolunun yarısından fazlasını katettiler.
Bizler onların verdikleri bu mücadeleleri seyir ederken bile yorulurken, onların neler yaşadığını düşünmek bile istemiyorum..
allah yar ve yardımcınız olsun ,kardeşlerim.
Sevgilerimle. Oss

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com