İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Çar
29°C
Türkiye Briç Federasyonu faaliyet programında yer alan “Çukurova Açık İkili Briç Şampiyonası” Adana’da tamamlandı.
Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvaya 176 çift katıldı.
Şampiyonluğa Nurittin Cengiz-Tuğbars Bozkurt çifti ulaşırken ikinciliğe Mehmet Reşit Duvan- Sebahattin Karakaş, üçüncülüğe ise Berk Başaran- Salim Yılankıran çifti sahip oldular.
Briç Federasyonu Başkanı Nafiz Zorlu ve yönetim kurulu üyeleri de briç oynadılar.
Turnuvaya Adana’nın yanı sıra, İzmir, Osmaniye, Kocaeli, İstanbul, Hatay, Ankara, Mersin, Gaziantep, Karaman, Antalya, Malatya, Siirt, Eskişehir, Çanakkale, Balıkesir, Muğla, Bursa, Van illerinden toplam 352 sporcu katıldı.