Buradasınız: Home » Futbol » Beşiktaş, Dorak Tour ile işbirliği anlaşması imzaladı  

Beşiktaş, Dorak Tour ile işbirliği anlaşması imzaladı  

Beşiktaş, Dorak Tour ile işbirliği anlaşması imzaladı   

Vodafone Park’ta düzenlenen toplantıya Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Dorak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Körükçü katıldı.

Yapılan iş birliğinin Beşiktaş’ı dünyaya tanıtmada önemli bir adım olduğunu söyleyen Fikret Orman, “Dorak Tur sadece bir bölgede değil tüm dünyada Beşiktaş’ı tanıtacak. Stadı yaparken bir hayalim vardı. Dolmabahçe Sarayı’na gelen tur otobüsleri yollara arabalarını park ederlerdi. ‘Burada bir stat yapalım saraya gelenler otobüslerini buraya çeksinler, hem stadı hem sarayı gezsinler’ diye niyet etmiştim nasip bugüneymiş. Turlara şeref turu ve semt turu hizmetlerini de dahil edip tüm dünyaya tanıtacağız. Türkiye’ye getirdikleri turistlere Beşiktaş’ın tanıtımını yapacaklar. Asya açılımı için Japonya, Çin, Singapur, Hong Kong, Hindistan’daki ofisleri yardımcı olacak. Beşiktaş’n tanıtım filmleri dünyanın her yerinde dönecek ve 1,5 milyon turiste Beşiktaş filmlerini göstermiş olacağız.” diye konuştu.

AHMET SERDAR KÖRÜKÇÜ: “UZAK DOĞU’DAN MİSAFİRLER GETİRECEĞİZ”

“Beşiktaş’ı özellikle Uzak Doğu’da tanıtmaya destek olacağız. Biz Uzak Doğu’ndan geçen yıl 300 bin misafir getirdik. Bu yıl için hedefimiz 500 bin misafiri ülkemize getirmek. Buraya gelen her misafiri Beşiktaş’ın stadına, müzesine getireceğiz ve hedef olarak herkese birer forma satacağız. Bu organizasyonla birlikte Beşiktaş formasının satışını 600-700 binlere çıkaracağız. Buna inanıyoruz, Beşiktaş’ı da çok seviyoruz. Kapadokya’da Beşiktaş’ın balonunu yapacağız. Kartallar Yüksek Uçar diyerek bu balonu uçuracağız.”

 

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com