Buradasınız: Home » Basketbol » Basketbolda milli heyecan başlıyor

Basketbolda milli heyecan başlıyor

Basketbolda milli heyecan başlıyor

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden Total istasyonlarının ana sponsoru olduğu A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA 2021 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde ilk maçında yarın Hollanda ile karşı karşıya gelecek.

Ankara Spor Salonu’nda saat 20.00’de başlayacak karşılaşma öncesi hazırlıklarını tamamlayan Enerjisi Güzel Takım; yarın Hollanda ile yapacağı maçın ardından, 24 Şubat Pazartesi günü de deplasmanda İsveç ile karşılaşacak.
Maç öncesi konuşan A Erkek Milli Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, “Tekrar başlıyoruz, Şubat ayında yeni bir pencere Avrupa Şampiyonası Elemeleri… Zaten evimizde oynadığımız maçları kazanmak durumundayız, inşallah Hollanda maçını kazanarak yeni pencereye başlarız. Ankara Spor Salonu’nda geçtiğimiz 2 senede birçok maç oynadık, hepsini de kazandık. Ankaralı basketbol severlerin yine milli takımımızı destekleyeceğine inanıyorum” diyerek düşüncelerini dile getirdi.
A Erkek Milli Takım Kaptanı Semih Erden ise “Heyecanlı ve hazırız. Hollanda maçını evimizde, seyircimizin önünde oynamak heyecan verici. Ankara seyircisi bizim için ayrı. Her zaman her yerde milli takım destek görüyor ama Ankara seyircisi bizi acayip şekilde motive ediyor, ateşliyor. Umarım buradaki maçı en güzel şekilde tamamlayıp İsveç’e galibiyet için gideceğiz.” şeklinde konuştu.
Total istasyonlarının ana sponsoru olduğu A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın Hollanda ile yapacağı maç sırasında, TOTAL’in Ankara seyircilerine bir de sürprizi olacak.
Total istasyonları “Seni Nerede Olsa Bekler, Seni Nerede Olsa Destekleriz. Haydi Enerjisi Güzel Takım, Birlikte Yepyeni Zaferlere!” diyerek Milli Takım’ı desteklemeye devam ediyor.

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com