Ünlü futbolcular Digiturk’ün yeni reklamında ter döktü

Spor Toto Süper Lig’in resmi yayıncısı Digiturk, büyük takımların büyük çekişmesine sahne olan Süper Lig’in ikinci yarısı için hazırlanan yeni reklam kampanyası ile futbolseverleri selamladı.

Digiturk, Spor Toto Süper Lig’de 2014-2015 sezonunun ikinci yarısına yeni bir reklam kampanyasıyla karşıladı. “Kupa en çok çalışanın olacak” temasıyla izleyici ile buluşan kampanya, Süper Lig’de daha önce şampiyonluk görmüş Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’a özel olarak hazırlandı.

Beşiktaşlı DembaBa, Bursasporlu Fernandao, Fenerbahçeli Diego Ribas, Galatasaraylı FernandoMuslera ve Trabzonsporlu Oscar Cardozo’nun rol aldığı reklam filmlerin çekimleri takımların programlarının bozulmaması için devre arası kamplarında büyük bir özenle çekildi. Oscar Cardozo’nun Trabzon’da, DembaBa’nın Antalya kampında çekildiği reklam filmleri, her takıma birer gün ayırılarak toplamda 5 günde tamamlandı.Filmlerde zafer için futbolcuların sarf ettiği hırs, tutku ve çaba ön plana çıkıyor.

MedinaTurgul DDB tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Umut Aral ve Aksel Özcan’ın üstlendikleri reklam filmlerinin fotoğraflarında ise ünlü fotoğrafçı Manuel Çıtak’ın imzası bulunuyor.

Kampanya ulusal kanalların yanı sıra açık hava, gazete, radyo ve dijital mecralarda aynı anda yayınlanıyor.