UA-80077055-1
DOLAR 8,6492
EURO 10,1427
ALTIN 485,37
BIST 1.419
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
31°C
Parçalı Bulutlu
Sal 26°C
Çar 23°C
Per 19°C
Cum 23°C

U17 Milli Takımı’nın Viktor Bannikov Turnuvası Aday Kadrosu Açıklandı

U17 Milli Takımı’nın Viktor Bannikov Turnuvası Aday Kadrosu Açıklandı
12.08.2021
11.264
A+
A-

U17 Milli Takımımızın 25-30 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ukrayna’da katılacağı Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü saat 16.00’da TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

U17 Futbol Milli Takımı’nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Mert Furkan Bayram (Altınordu), Deniz Dilmen (Medipol Başakşehir FK), Arif Şimşir (Altınordu)

Defans: Aslan Atay (Fenerbahçe A.Ş.), Arda Kırgıl (Altınordu), Efe Arda Koyuncu (Medipol Başakşehir FK), Hamza Baran Arıkan (Bursaspor), Ali Turap Bülbül (Galatasaray A.Ş.), Yücel Gürol (Adana Demirspor A.Ş.), Emirhan Başyiğit (Demir Grup Sivasspor), Hasan Berat Kayalı (Altınordu), Cankut Kutlu (Medipol Başakşehir FK)

Orta Saha: Melih Sağlam (Bursaspor), Emirhan Kayar (Galatasaray A.Ş.), Emirhan Acar (AKA Tirol), Furkan Yöntem (Altınordu), Sergen Batın Kiradi (Adana Demirspor A.Ş.), Muhammet Eren Arıkan (Kayserispor), Muhammet Ali Özbaskıcı (Yılport Samsunspor), Niyazi Kılıç (Trabzonspor A.Ş.), Muhammet Zişan Turan (Altınordu), Arda Güler (Fenerbahçe A.Ş.), Salih Malkoçoğlu (Trabzonspor A.Ş.)

Forvet: Muhammet Arda Uzun (Alanyaspor), Batuhan Çelik (Medipol Başakşehir FK), Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Mehmet Bilgin (Bursaspor)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Soykan Başar

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.