DOLAR 32,2313
EURO 35,0257
ALTIN 2.506,66
BIST 10.643,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Az Bulutlu
İstanbul
21°C
Az Bulutlu
Pts 22°C
Sal 25°C
Çar 22°C
Per 23°C

Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi’nde 19. hafta geride kaldı

02.03.2015
A+
A-

Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi’nde 19. hafta mücadelesi, bugün (28 Şubat) oynanan karşılaşmalarla sona erdi.

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar şu şekilde:

Halkbank – Gümüşhane Torul Gençlik: 3-1 (26-28, 25-18, 25-16, 25-18)

Fenerbahçe – Beşiktaş: 3-0 (25-23, 25-18, 25-17)

Maliye Milli Piyango – Palandöken Bld.:3-0 (30-28, 25-17, 25-18)

İnegöl Bld. – Şahinbey Bld.:2-3 (25-23, 23-25, 26-24, 24-26, 13-15)

İstanbul Büyükşehir Bld. – Galatasaray FXTCR: 2-3 (25-22, 22-25, 25-23, 21-25, 11-15)

Ziraat Bankası – Arkas Spor: 3-1 (26-28, 25-23, 25-21, 25-21)

 19.hafta karşılaşmalarının ardından oluşan puan durumu şu şekilde:

 

#TakımOGMAVPGPTP
1Halkbank191905710562.158.1
2Arkas Spor191544920442.146.1
3Ziraat Bankası191454629393.342.3
4Fenerbahçe191274528372.339.3
5Galatasaray FXTCR191274335332.835.8
6İstanbul Büyükşehir Bld.181083934301.931.9
7Beşiktaş199103536291.430.4
8Maliye Milli Piyango198113739261.927.9
9Şahinbey Bld.184142948140.714.7
10İnegöl Bld.193162251121.013.0
11Gümüşhane Torul Gençlik194152053100.310.3
12Palandöken Bld.19316125190.09.0

Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi’nde 20. haftanın programı ise şöyle:

7 Mart 2015

13.00 Gümüşhane (Torul) Gümüşhane Torul Gençlik – Fenerbahçe

13.00 İstanbul (Burhan Felek) Galatasaray FXTCR – Şahinbey Bld.

14.00 Ankara (Başkent) Halkbank – İnegöl Bld.

14.00 Erzurum (Recep Tayyip Erdoğan) Palandöken Bld. – İstanbul Büyükşehir Bld.

14.00 İstanbul (Akatlar) Beşiktaş – Ziraat Bankası

16.30 İzmir (Atatürk) Arkas Spor – Maliye Milli Piyango

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.