İstanbul 27°C
Az Bulutlu
İstanbul
27°C
Az Bulutlu
Cts
31°C
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Era Kolejleri’nin öğrencilerinden Abdullah Berkin Özcan, Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Ümitler Türkiye Şampiyonası’nda 55 kiloda Türkiye İkincisi oldu. Son derece geniş katılımlı bir organizasyon olan ve 65 ilden 800 sporcunun yer aldığı şampiyonada başarı göstererek ikinciliği kazanan Özcan, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.