UA-80077055-1
DOLAR 9,6155
EURO 11,2367
ALTIN 554,31
BIST 1.480
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
15°C
Sağanak Yağışlı
Pts 16°C
Sal 17°C
Çar 18°C
Per 18°C

Kılıç Heyecanı Malatya’da Yaşandı

Kılıç Heyecanı Malatya’da Yaşandı
28.09.2021
11.271
A+
A-

Avrupa Spor Haftası kapsamında Malatya ev sahipliğinde geçtiğimiz hafta sonu (25-26 Eylül) düzenlenen ‘U10-U12-U14 (10-12-14 yaş altı) Kılıç Açık Turnuva’, Türkiye’nin 16 ilinden kılıç branşında 222 sporcuyu Malatya’da buluşturdu.

Malatya Merkez Spor Salonu’nda iki gün süren kıran kırana mücadelenin ardından; U14 Erkekler ve Kızlar’da Arda Akalın ve Deniz Duvan, U12 Erkekler ve Kızlar’da Ertürk Selim Coşkun ve Zeynep Aytekin, U10 Erkekler ve Kızlar’da ise Ali Şendurgut ve Suzan Salman altın madalya elde eden isimler oldu.

U14 ERKEK KILIÇ

1-Arda Akalın (Vişnelik TESK)

2-Ali Barış Akpınar (Bursa ferdi)

3-Uluç Eke Güven (İzmir B.B. GSK)

3-Umut Gar (Olympia Eskrim SK)

5-Arda Takka (Pars Eskrim GSK)

6-Ali Osman İlber Yavuz (ICT SK)

7-Mehmet Kayra Siyamoğlu (Bartın ferdi)

8-Kuzey Yenigün (Manisa B. B. SK)

 

U10 ERKEK KILIÇ

1-Ali Şendurgut (İstanbul ferdi)

2-Osman İbrahim Erdöl (İzmir ferdi)

3-Yiğit Koyuncu  (Aladağ SK)

3-Turgut Zileli (Vişnelik TESK)

5-Alp Giray Bayrak (ANOKES SK)

6-Haktan Deniz Kızıldağ (ICT SK)

7-Mustafa Baybars Kılınçarslan (Hitit Eskrim SK)

8-Selim Bezci (Balestra Eskrim SK)

 

U12 KIZLAR KILIÇ

1-Zeynep Aytekin (Başkent Eskrim SK)

2-Elif Çınar Koçak (Pars Eskrim GSK)

3-Işıl Betül Elüstü (ANOKES SK)

3-Irmak Baydil (Kastamonu Eskrim SK)

5-Lina Sulubey (Kastamonu Eskrim SK)

6-Rüzgar Nil Cihan (Vişnelik TESK)

7-Deniz Su Sarıalioğlu (Pars Eskrim GSK)

8-Derin Bilgin (Vişnelik TESK)

 

U14 KIZLAR KILIÇ

1-Deniz Duvan (Vişnelik TESK)

2-Duru Arabacı (Pars Eskrim GSK)

3-Duru Ayşe Özgönül (Vişnelik TESK)

3-Ece Öztürk (TED SK)

5-Duru Kayalar (Manisa B. B. SK)

6-Zeynep Aytekin (Başkent Eskrim SK)

7-Zeren Yılmaz (Kastamonu Eskrim SK)

8-Beren Yağmur Koçkaya (Pars Eskrim GSK)

 

U10 KIZLAR KILIÇ

1-Suzan Salman (ICT SK)

2-Ece Kanlı (ANOKES SK)

3-Irmak Çağlar (Vişnelik TESK)

3-Zehra Sultan Akbal (Bartın ferdi)

5-Elif Vera Katran (Manisa B. B. SK)

6-Mihrimah Aksu (İstanbul ferdi)

7-Simay Asya Akyüz (Manisa B. B. SK)

8-Nesli Melek Saydut (Van ferdi)

 

U12 ERKEKLER KILIÇ

1-Ertürk Selim Coşkun (ANOKES SK)

2-Emir Karagülle (ICT SK)

3-Kuzey Yenigün (Manisa B. B. SK)

3-Ziya Arda Osmanağaoğlu (Parat Ripost SK)

5-Osman İbrahim Erdöl (İzmir ferdi)

6-Mehmet Doruk Özkan (Olympia Eskrim SK)

7-Timur Deniz Yoldaş (İzmir ferdi)

8-Alp Metin Akpınar (Vişnelik TESK)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.