DOLAR 32,4922
EURO 34,5544
ALTIN 2.496,96
BIST 9.548,09
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Az Bulutlu
İstanbul
24°C
Az Bulutlu
Çar 20°C
Per 18°C
Cum 16°C
Cts 18°C

Kano Sprint yarışları Antalya’da

Kano Sprint yarışları Antalya’da
23.02.2016
A+
A-

 

“1.Uluslararası Belek Kano Sprint Yarışları” 27-28 Şubat 2016 tarihlerinde Antalya’nın Serik ilçesi Belek bölgesindeki RiverGarden Otel önünde bulunan Acısu nehrinde yapılacaktır.

Yarışlar, aralarında dünya ve olimpiyat şampiyonlarınında bulunduğu ve 2016 Rio Olimpiyatlarında yarışacak olan yaklaşık 10 ülkeden üst düzey sporcuların da katılımıyla gerçekleştirilecektir. Kano Sprint Olimpik Milli takımımızın da mücadele edeceği yarışlarda, yaklaşık 20 sporcumuz madalya mücadelesi verecek.

Sırbistan, Norveç, Letonya, Bulgaristan, Makedonya, Ukrayna, Estonya, Gürcistan, Azerbaycandankatılacak olan üst düzey sporculardan bazıları :

-Dalma BenedecRuzıcha – Dünya 2. (2016 Rio Olimpiyatlarında yarışacak)

-MilichaStarovıch – Dünya 2. (2016 Rio Olimpiyatlarında yarışacak)

-KrsitinaBedec – Dünya 2.

-MiroslavKirhev – Dünya 2.(2016 Rio Olimpiyatlarında yarışacak)

-Robert Akmens–Avrupa 2.

1.Uluslararası Belek Kano Sprint yarışları 27 Şubat 2016 tarihinde saat 09:30’da başlayacak olup, aşağıda belirtilen program dahilinde 28 Şubat 2016 da sona erecektir.

Yarış Mesafesi :7000 m. (3500 m.’den dönüşlü)

PROGRAM :

1.gün (27 Şubat Cumartesi)2.gün (28 Şubat Pazar)
09:30 – Açılış Seremonisi10:00 – K1 Yıldız ErkekYarışları
10:00 – K1 Büyük Erkek Yarışları10:45 – C1 Yıldız ErkekYarışları
10:40 – C1 Büyük ErkekYarışları11:30 – K1 Yıldız KadınYarışları
11:20 – K1 Büyük KadınYarışları12:30 – Madalya Töreni
12:00 – Madalya Töreni13:30 – Kapanış
13:00-14:00 Öğlen Arası 
14:00 – K1 genç erkekYarışları 
14:40 – C1 genç erkekYarışları 
15:20 – K1 Genç KadınYarışları 
16:00 – Madalya Töreni 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.