İkitellispor U -17 ilk yarıda işi bitirdi
![İkitellispor U -17 ilk yarıda işi bitirdi](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/11/DSC0027-1-700x420.jpg)
İstanbul U-17/A Gençler ligi 9.Grupta şampiyonluk yarışı veren İkitellispor kendi sahasında Bayrampaşa Doğanspor’u ilk yarıda attığı gollerle 2-0 mağlup etti.
Haber: Yılmaz Aktepe
Halkalı Etap sahasında Ligin 7.Haftasında İkitellispor kendi sahasında Bayrampaşa Doğanspor ile karşılaşdı.Karşılşamaya hızlı başlayan ev sahibi İkitellispor 6.Dakika’da Gökhan’ın attığı golle 1-0 öne geçti.
Misafir takım Bayrampaşa Doğanspor takımı gollün şokunu daha üzerinden atamadan 8.Dakika da kalesinde ikinci gollü gördü ev sahibi takım İkitellispor Oktay’ın attığı golle farkı ikiye çıkartarak ilk yarıyı bu gollerle kapatı.
İkinci yarıya oyuncu değişiklikleri ile oyuna başlayan iki takımdan atak oynayan ve farkı artıramka isteyen bir İkitellispor atakları başka gol ve goller olmayınca Mavi-Beyazlı takım İkitellispor ilk yarı Gökhan ve Oktayın attığı gollerle karşılaşmayı 2-0 kazanmasını bildi.