Gençler Ligi’nde VakıfBank ve Ziraat Bankası şampiyon oldu

2014-2015 sezonu Gençler Ligi Turnuva (Bayan-Erkek) karşılaşmalarının 2. bölümü, dün oynanan 6. ve son maçlarla tamamlandı.

Oynanan karşılaşmaların ardından bayanlarda VakıfBank, erkeklerde ise Ziraat Bankası takımları Gençler Ligi’nde şampiyonluğa ulaştı.

Ödül töreni

Gençler Ligi (Bayan-Erkek) Turnuva karşılaşmalarının 2. bölüm maçlarının tamamlanmasının ardından, dereceye giren takımların kupa ve madalyaları da verildi.

Bayanlarda birinci olan VakıfBank takımına kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkan Vekili Mustafa Ekşi verdi.

İkinci olan Galatasaray’ınkupası MHGK Başkanı Ümit Sokullu, madalyaları Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Yönetim Kurulu Üyesi Oktar Tertemiz tarafından takdim edildi.

Üçüncü olan Eczacıbaşı takımının ise kupasını İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Çetin Acar, madalyalarını TVF Eski Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Keskin verdi.

Erkeklerde birinci olan Ziraat Bankası’na kupası ve madalyaları TVF Plaj Voleybolundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çakmak ile Ziraat Bankası Spor Kulübü Başkanı Ali Kılıç tarafından verildi.

İkinci olan Galatasaray’a kupasını ve madalyalarını TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göksutakdim etti.

Üçüncü olan Fenerbahçe’ye ise kupasını ve madalyalarını MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı verdi.