Bezirganbahçespor’a Bilin Yapı İnşaattan destek
![Bezirganbahçespor’a Bilin Yapı İnşaattan destek](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/11/IMG_5301-700x420.jpg)
Küçükçekmece İlçesinin köklü ve güzide kulüplerinden olan Bezirganbahçespor’a Bilin Yapı İnşaat yapı İnşaat A.Ş den malzeme desteği geldi.
Bezirganbahçespor’a 3 Takıma eşofman, tişört, Çanta ve tozluktan oluşan malzeme takımı yardımında bulundu.Bezirganbahçespor Kulüp Başkanı Hayatti Yolcu Takımın zor şartlarda ayakta durduğunu ifade eden Yolcu , bizler gençlere hizmet etmekten mutluyuz. Bu hizmetimizde bizlere destek veren siz ve sizin gibi duyarlı iş adamlarımız olduğu sürece sırtımızın yere gelmeyeceğini düşünüyoruz” diyerek desteklerinden dolayı mutlu olduğunu ifade etti.
Bilin Yapı İnşaat yapı İnşaat A.Ş yönetim Kurulu Başkanı Erhan Bilin, Bezirganbahçespor futbol takımı ile yakından ilgilenerek, “Bizimde çorbada tuzumuz olduysa ne mutlu bize. Güzel bir kulüp ve gençliğe hitap eden bir kulüp sizlere başarılar diliyorum. İnşallah muvaffak olursunuz. Nasip olursa bir gün maçlarınızı izlemek isterim. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Sporu hepimiz alışkanlık haline getirmeliyiz. Sizleri tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
Bezirganbahçespor Kulüp Başkanı Hayatti Yolcu tüm oyunculara teke tek malzeme dağıtımını yaptıktan sonra Bilin Yapı İnşaat yapı İnşaat A.Ş yönetim Kurulu Başkanı Erhan Bilin, yöneticiler ve futbolcular ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.