İstanbul 34°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
34°C
Parçalı Bulutlu
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
31°C
Hentbol Erkekler 1. Ligine yükselen takımlar belli oldu. Beykoz Belediyesi SK ve Bahçeşehir Koleji 2015-2016 sezonunda 1.Ligde mücadele edecek.
Ankara THF spor salonunda düzenlenen Erkekler 2.Lig Play-Off final maçları sona erdi. Çay Tvden yayınlanan ve 3 gün süren play-off maçları sonunda Beykoz Belediyesi lider, Bahçeşehir Koleji de 2. olarak Erkekler 1.Lige yükselmeyi başardı. Son gün karşılaşmalarında Beykoz Belediyespor Serik Belediyespor’u 39-31 yenerken, Bahçeşehir Koleji de Aziziye Belediyesi Termal spor’u 36-29 mağlup etti.