DOLAR 32,5696
EURO 34,9113
ALTIN 2.423,36
BIST 9.722,09
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Az Bulutlu
İstanbul
22°C
Az Bulutlu
Per 21°C
Cum 19°C
Cts 18°C
Paz 18°C

Analig Atletizm yarışları yapıldı

Analig Atletizm yarışları yapıldı
18.03.2016
A+
A-

 

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Temsilciliği’nce, Spor Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Analig talimatı ve IAAF yarışma kuralları doğrultusunda organize edilen, Analig Grup yarışmaları Enka Sadi Gülçelik tesislerinde düzenlendi.

Haber: Tayyar Sümen

Yarışma  sonrasında teknik komite tarafından İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Takımları belirlendi.

Bu takımlar 26 Mart 2016’da Edirne’de düzenlenecek grup yarışlarında İstanbul’u temsil edecekler: Yarışmalar sonrasında kategorilerinde ilk üç dereceyi elde eden bayan ve erkek öğrenciler şöyle:

BAYANLAR:

100 METRE: 1- Ceren Durur: (13.56), 2- Helin Nur Cengiz : (13.92), 3- Sılanur Tosun:(14.08)

100 METRE ENGELLİ: 1- Cansu Nimet sayın: (17.33), 2- Siyabe Ecenur Türkay: (17.68), 3- Yağmur Övlü: (18.80)

300 METRE: 1- Fatma Aktürk: (45.40), Siyabe Ecenur TürkayL46.77), 3- Tuğçe Özkan: (46.87)

800 METRE: 1- Nezire Güleç : (2.35.04), 2- Ceylan Sönmez: (2.36. 30), 3- Tuğçe Özkan: (2.39.29)

1500 METRE: 1- Dilay Yıldızhan: (4.59.40), 2-Ayşegül Kurtay: (5.28.94), 3- Songül delikanlı: (5.31.99)

CİRİT ATMA: 1-Tuğçe Şahin: (32.56), 2- Selvi Aktürk : (28.10), 3- Yağmur Çetin: (26.27)

GÜLLE ATMA: 1- Tuğç Şahin : (8.23), 2- Gamze Doğan: (8.10), 3- Sümüyye Tokmak: (7.46)

 

UZUN ATLAMA: 1- Melise Atasoy: (4.43), 2- Sinem Kaplan: (4.36), 3-Helin Nur Cengiz L4.35)

YÜKSEK ATLAMA: 1- Fatmanur Ergin: (1.34), 2- Şevval Dursun: (1.31), 3- Sudenaz Kütük: (1.28)

ERKEKLER:

100 METRE: 1- Ahmet Gürkan Çemberci: (12.22), 2- habat Ceylan : (12.51), 3- Volkan Erdoğan: (12.54)

100 METRE ENGELLİ: 1- Cumali Altann: (17.92), 2- Jean Batu Ponce:(18.35), Soner Siyahlı: (18.79)

300 METRE: 1- Ahme Gürkan Çemberci: (39.65), 2- Ahmet Murat: (40.19), 3- Muhli Eren Hacıoğlu: (40.27),

800 METRE:1- Faruk Işıkdağ: (2.16.46), 2- Emre Güvendir: (2.17.19), 3- Diyar Öztürk: (2.20.59)

2000 METRE:1- Habat Ceylan: (6.34.27), 2- Sinan Aksoy: (6.39.37), 3- Met Özdemir: (7.29.46)

CİRİT ATMA: 1- Emre Güvendirr: (34.69), 2- Muhammed Raşit Kalafat: (25.63), 3- Orhan Uğur: (24. 90)

GÜLLE ATMA: 1- Seyman Adem İnce: (10.86), 2- Eyüp Taş: (9.95), 3- Efe Estaş: (9.92)

UZUN ATLAMA: 1- Yahya Alp Özkan: (5.58), 2- Alp Giray Yıldırım.

: (4.87), 3- Berat İnce: (4.78)

ÜÇ ADIM ATLAMA: 1- Ramazan Kayman: (10.28), 2- Berat İnce: (10.01), 3- Muhammed Akpınar: (9.58)

YÜKSEK ATLAMA: 1- Burak Kuyumcu : (1.40), 2- Muhammet Akpınar : (1.35), 3- Ramazan Yücal: (1.30)

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.