İstanbul 33°C
Az Bulutlu
İstanbul
33°C
Az Bulutlu
Sal
33°C
Çar
34°C
Per
32°C
Cum
32°C
Melike Bozer, Muaythai’de Artvin Çoruh Üniversitesi’ne Altın Madalya kazandırdı.
Haber: Hayati Akbaş
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ve Muaythai Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan “Türkiye Üniversiteler Arası Muaythai Şampiyonası” 25 Şubat-01 Mart 2019 tarihleri arasında 52 üniversiteden 350 sporcunun katılımıyla Antalya’da gerçekleştirildi.
Artvin Çoruh Üniversitesinin 45 kg’da Melike Bozer ve 75 kg’da Ahmet Can Erol tarafından temsil edildiği şampiyonada AÇÜ Sınıf Öğretmenliği Bölümü 3. Sınıf öğrencisi Melike Bozer sıkletinde tüm rakiplerini eleyerek Türkiye şampiyonu oldu.