Sultanmuratspor,son dakika golü ile yıkıldı
![Sultanmuratspor,son dakika golü ile yıkıldı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/10/S.MURATSPOR-700x420.jpg)
İstanbul U -15/B Ligi 12.Gurupta 5.Hafta Sultanmuratspor Yeşilova Kemal Aktaş sahasında karşılaştığı Hazinedar Çetinkayaspor’a kalesinde gördüğü son dakika gollü ile 4-3 mağlup oldu.
Haber: Yılmaz Aktepe
Yeşilova Kemal Aktaş sahasında oynanan maçta misafir takım H. Çetinkayaspor 14. Dakikada Emre ev sahibi takım Sultanmuratspor 17.Dakikada Kaan’ın attığı karşılıklı gollerle müsabakanın ilk yarısını 1-1 tamamlayarak soyunma odalarına gittiler.
İkinci yarıya hızlı başlayan ev sahibi Sultanmuratspor takımı 38.Dakikada Erenin atığı golle 2-1 öne geçti.
46.Dakikada misafir takım Hazinedar Çetinkayaspor’da ilk gollün sahibi Emre kendisinin ve takımının ikinci gollünü attı ve skora eşitliği yeniden getirmiş oldu.
51.Dakikada Hazinedar Çetinkayaspor takımında Harun takımının üçüncü gollünü atarak 3-2 öne geçmesini sağlamış oldu.
58.Dakikada ev sahibi Sultanmuratspor takımında İsmail takımının üçüncü karşılaşmanın beraberlik gollünü atarak skora eşitliği getirdi skor 3-3 oldu.
70.Dakikada karşılaşma bu sonuçla biteceği sanıldığı anda misafir takımda günün başarılı isimi Emre He-trick yaparak kendisinin üçüncü takımının dördüncü ve karşılaşmanın da skorunu belirleyen gollünü atarak misafir takım Hazinedar Çetinkayaspor sahadan son dakikada attığı golle 4-3 galip ayrılan takım oldu.
Ev sahibi Sultanmuratspor son dakika golü ile rakibine 4-3 mağlup olarak sahadan üzgün ayrılırken 3 puanla kalmış oldu.
Sultanmuratspor, İlyas, Musa, Sinan,Egemen,Eren,Kaan,Erencan,Sonal,İsmail,Berkan,Gökdeniz.
Hazinedar Çetinkayaspor, Serhat, Ömer, Ramazan,Veysel,Ahmet,Canberk,Harun,Muhammed,Mehmet,Hamza,Emre.