Sultanmuratspor iyi başladı
![Sultanmuratspor iyi başladı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/10/DSC0277-700x420.jpg)
İstanbul 1.Amatör Ligin ilk haftasında 12.Grupta Küçükçekmece Sultanmuratspor kendi sahasında misafir ettiği Bağcılar Güneşlispor takımını 3-0 mağlup ederek lige üç puanla başladı.
Haber: Yılmaz Aktepe
Sefaköy Kartal sahasında ligin ilk haftasında 12.Grupta Küçükçekmece Sultanmuratspor,Bağcılar Güneşlispor takımları karşı karşıya geldiler.
5.Dakikada ev sahibi Sultanmuratspor Arda Güneşin attığı gole siyah beyazlı takım 1-0 öne geçti.
38.Dakikada Sultanmuratspor Arda Şakiroğlunun attığı golle farkı ikiye çıkartarak skoru 2-0 yaptı ve ilk yarı bu skorla kapandı.
50.Dakikada Küçükçekmece Sultanmuratspor Furkan Serbestin attığı golle farkı üçe çıkardı skor 3-0 oldu ve Küçükçekmece Sultanmuratspor takımı ligin ilk haftasında Bağcılar Güneşlispor takımını mağlup ederek lige üç gol ev üç puanla başlamış oldu.