Küçükçekmece’de basketbol sevgisi
![Küçükçekmece’de basketbol sevgisi](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/04/IMG_1538-scaled-700x420.jpg)
Küçükçekmece Belediyesi 2016 kış Yaz spor Okulları bünyesinde eğitim faaliyetlerine devam eden Basketbol branşı spor okulu sportmen bireyler yetiştiriyor.
Haber: Yılmaz Taştepe
Her yaş grubunun oynayabildiği ender spor dallarından biri olan Basketbol branşının ilçe de yaygınlaşması adına Küçükçekmece Belediyesi tarafından organize edilen kış spor okulları branşlarda Küçükçekmece de ve Türk Sporuna yeni şampiyonlar yetiştirebilmeyi hedefliyor.
2016 Yılı Kış Spor Okullarında eğitim verilen branşlar içerisine her yıl olduğu gibi Basketbol spor’u Küçükçekmece Belediyesi gençlere spor, ruhunu ve spor, ahlakını öğretebilmek, gençlerimizi spor yolu ile eğitmek Türk sporuna başarılı sporcular yetiştirmek amacı eğitim veren Kış Spor okulları uzman Eğitmenler eşliliğinde Basketbol çalışmalarını devam ediyor.