Arzum 16. Hülya Cup Tenis Turnuvası’na destek oldu
![Arzum 16. Hülya Cup Tenis Turnuvası’na destek oldu](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/04/1461154591_9-700x420.jpg)
Arzum, T.E.D. Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde 4-16 Nisan tarihinde gerçekleşen16.Hülya Cup SeniorTenis Turnuvası’na co-sponsor olarak spora ve sporcuya olan desteğini sürdürdü.
Türkiye Tenis Federasyonu denetim ve gözetiminde 4-16 Nisan tarihinde gerçekleşen 16. Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, kapanış maçıyla sona erdi. Arzum, T.E.D. Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen 16. Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’na co-sponsor olarak bu heyecana ortak oldu. Daha önce de Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Arzum,16. Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’nda kategori birincilerine verdiği ödüllerle spora ve sporcuya olan desteğini sürdürdü.
Hülya Cup Tenis Turnuvaları’ndan elde edilen gelirlerin tamamı burs fonlarına aktarılarak, bugüne kadar 200’den fazla başarılı, yetenekli ve dar gelirli aileye sahip gence tenis bursu sağlayarak spora teşvik ediyor. Hülya Cup, 2014 itibari ile başarılı üniversite öğrencilerini de burs kapsamına dahil ederek desteklerini daha geniş bir kitleye yaymayı amaçlıyor.