13.Minikler Futbol Turnuvası başlıyor

Küçükçekmece Belediyesi ile Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği’nin ortaklaşa düzenleyeceği 13. Minikler futbol Turnuvası’na son başvurular 10 Ocak 2020 tarihine kadar müracaatların yapılacağı futbol turnuvası heyecan fırtınası 18 Ocak 2020’de oynanacak açılış maçlarıyla başlayacak.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Küçükçekmece Belediyesi ile Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği’nin ortaklaşa düzenleyeceği 13. Minikler Futbol Turnuvası Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği bünyesinde yer alan amatör spor kulüplerin arasında tanışıklığa, kaynaşmaya ve yakınlaşmaya katkı sağlamayı hedefleyen Küçükçekmece Belediyesi ile Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Minikler Turnuvası” başlıyor.

Minikler Futbol Turnuvası Müsabakalarında 2019 – 2020 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu’ndan oynadığı kulüp adına lisansı çıkmış 2007, 2008 ve 2009 doğumlu futbolcular oynayabilir. Lisansı 2019-2020 sezonu için vize olmamış futbolcular oynayabilir.

2007 Doğumlu ve daha sonra doğmuş olan lisanslı oyuncuların lisanslarında TFF tarafından yaş grubuna uygunluğu yoktur kaşesi vurulmuş ise bu turnuvada oynatılamaz. Oynatılması halinde hükmen mağlup sayılır.

Turnuvaya ilişkin tüm çalışmalar “Organizasyon Komitesi” tarafından yapılacak olup, Organizasyon Komitesi, turnuvaya katılacak takımların temsilcileri arasından yapılacak kura sonucu 18 Ocak 2020’de oynanacak açılış maçlarıyla başlayacak.