Buradasınız: Home » Atletizm » Vodafone 40. İstanbul Maratonu Halk Koşusu kayıtları başlıyor  

Vodafone 40. İstanbul Maratonu Halk Koşusu kayıtları başlıyor  

Vodafone 40. İstanbul Maratonu Halk Koşusu kayıtları başlıyor   

Vodafone 40. İstanbul Maraton’u halk koşusu kayıtları yarın başlıyor. 100 ülkeden 30 bin çipli sporcunun koşacağı maratona, yüz binlerce İstanbullu’nun da katılması bekleniyor.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda 11 Kasım Pazar günü “Sağlıklı Yarınlara Koş İstanbul” temasıyla düzenlenecek Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na 100 ülkeden 30 bin çipli sporcunun yanı sıra yüz binlerce İstanbullunun da katılması bekleniyor. Halk Koşusu kayıtları 1 Kasım Perşembe gününden itibaren Spor İstanbul bünyesinde hizmet veren 39 spor tesisinde, Caddebostan’da ve Taksim Meydanı’nda kurulacak stantlarda yapılabilecek.

İstanbulluların her yıl yoğun ilgi gösterdiği, iki kıta arasında koşu deneyimi sunan tek maraton olan Vodafone İstanbul Maratonu’nun Halk Koşusu kayıtları kontenjanlar tamamlandığında son bulacak. Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılar, 8-10 Kasımtarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde (Yenikapı Miting Alanı) düzenlenecek olan Maraton ve Spor Fuarı’nda koşu tişörtlerini alabilecekler.

Vodafone 40. İstanbul Maratonu sporcu kayıtları ise 8 Ekim tarihi itibari ile 30 bin sporcuyu aşan yoğun taleple son buldu. Bu tarihe kadar online kayıt işlemini gerçekleştirememiş olanlar için yine Maraton ve Spor Fuarı’nda sınırlı kontenjan ile geç kayıt imkânı sunulacak. Sporcular, fuarda yer alan Sivil Toplum Kuruluşları arasından seçecekleri herhangi bir STK’ya bağış yapmak ve kayıt ücretini ödemek kaydıyla geç kayıt yaptırabilecek.

Vodafone 40. İstanbul Maratonu ile ilgili güncel bilgilere www.maraton.istanbul adresinden ve Spor İstanbul sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir. Vodafone İstanbul Maratonu’nda #40yılınhatırına, #koşistanbul, #sağlıkiçinkoş, #runistanbul ve #run4health hashtag’leri ile paylaşımlar takip edilebilecek.

 

0 Paylaşımlar

© 2011 Powered By atokyayinlari.com