Buradasınız: Home » Bisiklet » Ünlü Basketbolcu Tony Parker’dan Bisiklet Şov  

Ünlü Basketbolcu Tony Parker’dan Bisiklet Şov  

Ünlü Basketbolcu Tony Parker’dan Bisiklet Şov   

Dünyaca ünlü basketbolcu Tony Parker, geçtiğimiz gün yılın en büyük spor etkinliklerinden olan Tour de France’e katıldı.

Tissot’nun Resmi Zaman Tutucusu olarak yer aldığı yarışlarda, kurulduğundan bu yana 230’dan fazla zafer kazanan ünlü takım Katusha Alpecin ile antreman yapma fırsatı bulan Tissot’nun marka elçisi Parker, bisiklet sporuna olan ilgisini anlattı.
Profesyonel bir basketbolcu olarak, Tour de France ile ilişkiniz nedir?

Tour de France, Fransa’da üç hafta boyunca takip edilen ve sevilen, yılın en büyük spor etkinliklerinden birisi…  Ben de Fransa’da büyüdüğüm için Tour de France’ı çok iyi biliyorum ve bu yıl da Tissot’nun daveti ile bu heyecanı birebir yaşamak istedim.
İlk kez mi profesyonel bir ekiple bisiklete bindiniz ?

Evet, profesyonel bisikletçilerle biraz vakit geçirmek ve onlarla bisiklet sürmek benim için eşsiz bir deneyim oldu. Bisiklet sürmenin, vites değiştirmenin ve bunun gibi şeylerin ardındaki teknolojiler hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Bu yüzden Tissot ile çalışmayı seviyorum, her zaman harika projeler üzerinde çalışıyoruz ve bu eşsiz deneyimleri yaşama şansı yakalıyorum. Bugün benim için bu unutulmaz deneyimlerden biriydi ve harika zaman geçirdim.

Bu deneyimden ne hatırlayacaksınız?

Sadece erkeklerle vakit geçirip, dünyalarını keşfederek ve onlarla Tour de France için nasıl hazırlandıklarını konuşmak çok keyifliydi. Her zaman Tour de France’da yer almanın inanılmaz bir çaba olduğunu düşünürdüm. Bu nedenle takımla farklı deneyimleri hakkında fikir alışverişinde bulunmak unutulmazdı.

Tissot Chrono XL Tour de France Special Edition hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Bu saati çok seviyorum ve umarım bisiklet meraklıları da severler. Çünkü Tissot Chrono XL Tour de France Special Edition, onlar için tasarlandı. Sarı renkleri gerçekten çok beğendim. Bu bana Tour de France için özel bir forma olan Maillot Jaune’ı hatırlatıyor.

Bu arada Fransa milli futbol takımını da şampiyonluklarından dolayı tebrik ediyoruz.

Ülkem için çok mutluyum, maçı izledim harikaydı. Takım harika mücadele etti.  Tebrikler bir kez daha!

 

 

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com