Buradasınız: Home » Futbol » Raşit Şahin,”Biz Bölgesel Lig’e hazırız”  

Raşit Şahin,”Biz Bölgesel Lig’e hazırız”  

Raşit Şahin,”Biz Bölgesel Lig’e hazırız”   

İstanbul Sinop spor Futbol Şube sorumlusu ve Başkan yardımcısı Raşit Şahin,”Her şey güzel gidiyor. Klasman maçlarında aynı çıkışımızı ve başarıyı göstererek Bölgesel Lig’ine çıkacağız inşallah Taraftarımız her zaman yanımızda. Bu sene camia olarak ve taraftar olarak daha çok bilinçlendik. İş adamlarımıza yönetim kurulumuza verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyorum.

Haber: Yılmaz Aktepe

İstanbul Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak Bölgesel lige çıkmak için zorlu bir sınav vererek olan İstanbul Sinop spor ‘da büyük sevinç yaşanıyor. Takımı sezon başından beri yalnız bırakmayan maddi ve manevi her türlü desteği veren Sarı- lacivertli Futbol Şube sorumlusu ve Başkan yardımcısı Raşit Şahin de son maçta futbolcuların yanında yer alarak anların sevincine ve mutluluğuna ortak oldu.

İstanbul Sinop spor Takımı’nın şu anki başarısından büyük pay sahibi olan İstanbul Sinop spor Futbol Şube sorumlusu ve Başkan yardımcısı Raşit Şahin, Bölgesel Lig’e çok yakışacaklarını belirten ve bu yolda başarıya ulaşacaklarına inandığı söyleyen Raşit Şahin, “Her şey güzel gidiyor. Klasman maçlarında aynı çıkışımızı ve başarıyı göstererek Bölgesel Lig’ine çıkacağız inşallah Taraftarımız her zaman yanımızda. Bu sene camia olarak ve taraftar olarak daha çok bilinçlendik. İş adamlarımıza yönetim kurulumuza verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyorum.

Bu sezon yılların emeğini karşılığını Bölgesel Lig’ine çıkarak alacağız. Biz Bölgesel Lig’e hazırız. Taraftarımızdan rica ediyorum Bölgesel Lig yolunda daha dikkatli olsunlar. Çünkü biz onlarla daha güçlüyüz. Onlar yanımızda olursa bizim karşımızda hiçbir takım duramaz ve hedeflerimize ulaşırız” dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com