Nurçelik Spor’dan gol yağmuru
TFF Bayanlar 3.Ligi 7.Haftasında 1.Grupta şampiyonluk yarışı veren Akdeniz Nurçelik spor kendi sahasında ağırladığı Siliviri Alibeyspor takımının 10-2 farklı skorla mağlup ederek şampiyonluk yarışını sürdürdü.
Haber: Yılmaz Aktepe
Küçükçekmece Kemal Aktaş sahasında oynan maçta müsabaka boyunca atak futbol sergileyen ve girdiği gol pozisyonları gole çeviren Akdeniz Nurçelik spor’da Büreke (3)Ayca (2)Yağmur (2)Tuğce (2) Ceren (1) mavi beyazlı takımın gollerini atarken misafir takımda ise Cansu ve Ayfer golleri attı.
Rakibini farklı skorla mağlup eden Nurçelik spor takım puanını 16,ya çıkartarak şampiyonluk iddiasını sürdürdü.
AKDENİZ NURÇELİKSPOR: Ceyda, Şeyma, Melike, İsmigül, Güneş, Yeliz, Ayca, Yağmur, Cemre Bürke, Pınar.
SİLİVİRİ ALİBEYSPOR: Sema, Ceyda, Ayşenur, Firdes, Ayfer, Sevdanur, Yelda, Berat, Cansu, Özge, Sena