Buradasınız: Home » Basketbol » NBA, Avrupa’daki ilk basketbol okulunu İzmir’de açıyor!  

NBA, Avrupa’daki ilk basketbol okulunu İzmir’de açıyor!  

NBA, Avrupa’daki ilk basketbol okulunu İzmir’de açıyor!   

NBA’in genç basketbolcu adaylarına kapılarını açtığı program, 7 Aralık – 15 Haziran tarihleri süresince İzmir’de faaliyet gösterecek.

Türkiye’nin öncü spor organizasyonu markalarından Beyaz Gölge ile birlikte gerçekleştirilecek. NBA Basketbol Okulu’nun 7 Aralık itibarıyla faaliyetlerine başladığını duyurdu. İzmir’deki Suphi Koyuncuoğlu Lisesi’nin spor salonunun ev sahipliğindeki program, NBA’in Türkiye’deki teknik faaliyetlerinden sorumlu direktörü Phil Galvin ve Beyaz Gölge’nin kurucusu Burçin Badem’in yönetiminde gerçekleştirilecek.

6-16 yaş aralığındaki kız ve erkek sporcuların katılabileceği, NBA gözetiminde, uzman kadro tarafından oluşturulmuş müfredat doğrultusunda hafta boyunca uygulanacak program süresince sporcular; toplu ve topsuz idmanlar, kuvvet ve kondisyon çalışmaları, mental gelişim programları gibi bir çok çalışma ile hazırlanacak. ‘’NBA Tarzıyla Öğren’ parolasıyla yapılandırılan NBA Basketbol Okulu; sporcu adaylarının teknik gelişimlerinin yanı sıra dürüstlük, oyun etiği, takım logosu , saygı ve kararlılık gibi kişisel gelişim unsurlarına odaklanan bir yaklaşımla hizmet verecek.

NBA Basketbol Okulu için kayıt süreci devam ediyor. Detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen sporcu adayları ve ebeveynler, info@beyazgolge.org adresine e-posta göndererek  program detayları hakkında bilgi edinebilirler.

 

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com