Buradasınız: Home » Judo » Milli judocular ortak çalışma kampında buluştu

Milli judocular ortak çalışma kampında buluştu

Milli judocular ortak çalışma kampında buluştu

Büyük kadın ve erkek judo Milli takım kafilemiz, EJU Ortak çalışma kampında Tel Aviv Grand Prix ve Paris Grand Slam müsabakaları öncesi kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları yapıyor.

Judo’da büyük kadın ve erkek Milli takım kafilemiz, EJU’nun Avusturya’nın Mittersill kentinde düzenlediği ortak çalışma kampında kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları gerçekleştiriyor. 2020 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları yılının ilk ulusalararası ortak çalışmasında randori yapan judocularımız, Tel Aviv Grand Prix ile Paris Grand Slam müsabakaları öncesi son hazırlıklarını yapmış olacak.

Mittersill’deki ortak çalışma kampından hemen sonra 23-25 Ocak 2020 tarihlerinde Tel Aviv kentindeki Grand Prix organizasyonunda tatamiye çıkacak olan millilerimiz daha sonra Fransa’nın başkenti Paris’te 8-9 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleşecek Grand Slam’de kürsü mücadelesi yapacak.

EJU’nun ortak çalışma kampında yer alan juducularımız şu isimlerden oluşuyor:

Kayra Sayit, Gül Kader Şentürk, Minel Akdeniz, İrem Korkmaz, Tuğçe Beder, Mihraç Akkuş, Salih Yıldız, Sinan Sandal, Bilal Çiloğlu, Cemal Erdoğan, Vedat Albayrak, Mikail Özerler, Mert Şişmanlar, Halil Çimen ve Muhammed Mustafa Koç.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com