İkinci yarıya muhteşem başlayan Filenin Kuğular’ı deplasmanda karşılaştığı Maltepe Yalı Spor karşısında 3-0 galip gelerek liderlik koltuğuna oturdu.
Türkiye Voleybol Bayanlar 2. Lig takımlarından Seramiksan Spor, iddialı kadrosu ile deplasmanda karşılaştığı Maltepe Yalı Spor’u mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu.
Maçın başından sonuna kadar başarılı bir oyun sergileyen Kuğular, setlerde 10-25, 13-25, 16-25′ lik skorlarla rakibi karşısında üstünlük sağladı.
Maç sonrası açıklama yapan kulüp başkanı N. Bülent Erkul , “İkinci yarıya güzel bir başlangıç yapan ve liderlik koltuğuna oturan Kuğularımız, başarılarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Teknik ekip ve oyuncuları kutluyorum.” dedi.
1. Lige yükselme parolasıyla hareket eden Seramiksan Spor, 31 Ocak Pazar günü saat 14:00’da Turgutlu’da Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor’u konuk edecek.
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.