Sezon başından beri oynadığı maçlarda zirve iddiasını bırakmayan Filenin Kuğuları, kendi evinde karşılaştığı Manisa Büyükşehir Belediye Spor’u 3-1 mağlup etti.
Seramiksan Spor, muhteşem kadrosu ve hiç yalnız bırakmayan coşkulu taraftarıyla kendi evinde karşılaştığı Manisa Büyükşehir Belediye Spor’u mağlup ederek 35 puanla ilk yarıyı ikincilikle tamamladı.
Her maçta olduğu gibi bu maçta da heyecanla izleyen taraftarın destek verdiği karşılaşmada setler; 25-20, 25-16, 23-25, 25-14 lük skorlarla kuğuların başarısıyla sonuçlandı.
Maç sonrası açıklama yapan kulüp başkanı N. Bülent Erkul, “Filenin Kuğuları başarılarıyla göz dolduruyor. Amacımız galibiyetlere devam etmek. Her zaman yanımızda olan ve bizi destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu güzel mücadelede de başarılı olan teknik ekip ve oyuncuları kutluyoruz. “ dedi.
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.