Seramiksan Spor Kulübü, Küçük Kuğular’ın başarılarının gurunu yaşıyor. Manisa İl Birinciliği müsabakalarında Küçük Kuğular Manisa Büyükşehir Belediye Sporu 3-0 mağlup etti.
2015-2016 Voleybol Sezonu Küçük Kızlar Manisa İl Birinciliği müsabakaları kapsamında Küçük Kuğularımız, galibiyet serisine bir yenisini daha ekledi. 13 Aralık Pazar günü kendi evinde karşılaştığı Manisa Büyükşehir Belediye Spor karşısında 3-0 galip gelerek üçüncü rakibinden de üç puan almayı başardı
Taraftarın coşkuyla destek verdiği karşılaşmada setler, 25-14, 28-18, 25-13’lük skorlarla Küçük Kuğular’ın başarısıyla sonuçlandı.
Maç sonrası açıklama yapan kulüp başkanı N. Bülent Erkul, ‘’Küçük Kuğuların başarılarıyla gurur duyuyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan maç boyu destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi. Amaçlarının altyapı takımlarında da seri galibiyetlere devam etmek olduğunu belirten Erkul teknik ekip ve oyuncuları da kutladı.
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.